| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

As putea sa imi tai eu singura varfurile de par despicate, sau e nevoie sa merg la un coafor? Voi cum procedati happy? THnx!

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca ai parul lung si nu ai o tunsoare aparte merger daca nu... tot la coafor e mai sigur mai ales ca urmeaza revelionul si trebuie sa arati bine nu?

| Arthur a răspuns:

Daca ai indemanarea necesara o poti face si singura. Daca nu, apeleaza la cineva apropiat, prieten sau parinte ...ca apoi daca nu iese treaba buna sa ai pe cine da vina.hee hee

| Slavic a răspuns:

Buna.

Eu merg la coafor tu fa ce vrei sau mai bine la coafor poti sa-ti strici parul singura

Pa, pa.

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° explică:

Va multumesc tuturor pentru. sfaturi, am rugat'o pe mama sa mi le taie aseara si a fost ok happy. merci inca o data big hug
Bye love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti taia singura varfurile despicate.adica,eu personal, asa fac.mile tai singura.

| deyanne a răspuns:

Eu merg la coafor.
Mai bine mergi la coafor decat sa-ti strici parul sau daca ai indemanarea necesara poti sa o faci si singura

| diana_4296 a răspuns:

Pai daca ai parul lung si nu ai o tunsoare anume ti-l poti tunde singura big grin

| sexygirlmiki a răspuns:

Eu zic sa te duci la salon ca sa nu iti strici parulwinking