| AndreeaBanana a întrebat:

As vrea sa aflu daca extensiile care nu sunt 100% naturale afecteaza parul imi puteti spune daca stiti?

Răspuns Câştigător
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Nu, deoarece ele doar se prind de cap, nu au cum sa afecteze. Am prtat un timp indelungat extensii si sunt super dragute. Imi plac foarte mult. pare ca ai un par mai deswinking

2 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Nu afecteaza, dar pe perioada mare iti deterioreza radacinile (daca vrei un efect natural trebuiesc fixate aproape de radacina), le poti purta dar sa nu exagerezi

| Giinger a răspuns:

Nu afecteaza cu nimic parul. Sunt doar extensii. Le prinzi d cap si nu ai treaba.