| Pixie_6008 a întrebat:

As vrea sa aflu mai multe date despre stardoll
de ex:
-cum se face bani
-cum pot sa devin mebru dar fara bani adevarati
-cum pot sa scap de saculetele alea si niste cadouri mici mov si galbene.
-in ce magazine gasesc haine gratis.
Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Foarfeca a răspuns:

1. Banii se fac facand play si ern [trebuie sa ai mailul confirmat, si sa votezi la album, medoll, scneariu, design si catwalk]
2. pai cea mai ieftina metoda sa fi superstar e sa te faci prin SMS cu 2 euro si ceva pe 2 saptamani si iti sa si bani big grin
3. Pai sa ai vechime [iti da in fiecare zi unu, dar trebuie sa ai mail confirmat] si ala galben trebuie sa te faci superstar.
4. Haine gratis nu se gasesc in magazine. Sunt cheat-uri pe bloguri ca de exemplu incearca pe : hotbuysbazaar.blogspot.com sau underneathstardoll.blogspot.com

Am 5000 de puncte. daca vrei te mai ajut eu. Ma numesc botsy_pink tongue Pupici

5 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Eu stiu ca banii se fac. si jocul ala e pentru oameni care au card.nu pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-banii ii poti face votand CG, albumul, scenari, catwalk, hot design
-doar platind
-cand te faci superstar scapi de ele
nicaieri. doar pe internet pe bloguri.

| Oana_5036 a răspuns:

Bani nu se face, draga, se fac!

| Vasile_Mirza_1973 a răspuns:

Eu sunt mario.boi parola mea este rok 1