caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nimeni nu trebuie sa isi dea cu parerea, fiecare e frumos in felul lui si prin modul sau de a se comporta..sunt multi factori care te face sa fii frumoasa chiar daca aspectul fizic nu e pe roze din punctul cuiva de vedere..asa ca, cu cat esti mai naturala, cu atat esti mai frumoasa si placuta
O zi bunahappy

| Laura927 a răspuns:

Esti simpatica dar prostuta si cu mult timp liber laughing

| Denisuca21 a răspuns:

Ne trebuie cont, sa putem vedea pozele!

| YourDreamGirl explică (pentru Denisuca21):

Pakat...dar de ce nu iti faci? e un site foarte interesant genul facebook

| Denisuca21 a răspuns (pentru YourDreamGirl):

Nu vreau sa-mi fac...dar daca esti tu in poza de la profilul TPU, pot spune ca esti foarte frumoasa! Imi plac buzele!

| YourDreamGirl explică (pentru Denisuca21):

Mersi(da eu sunt in poza)