| MANDY_2679 a întrebat:

As vrea sa aud parerea voastra despre sprayurile autobronzante.Vine iarna in curand si as vrea sa incerc.Imi puteti sugera o marca anume de care sunteti siguri ca nu are efecte nocive? Mc anticipat:*big grin

Răspuns Câştigător
| Anonim87 a răspuns:

Buna! eu iti recomand autobronzantele de la yves rocher. nu sunt scumpe. in jur de 40-50 lei. Ti le recomand cu incredere. sunt foarte bune, se intind bine si tin mult.inca un avantaj este ca sunt si pe baza pe plantehappy.

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand cu incredere Lotiunea autobronzanta Hegron Summertime, contine vitamina B5, este si hidratanta.
http://atshopping.ro/product.php?id_product=104

| MANDY_2679 explică:

Nu vreau produse online :p ceva concretlaughingde la magazin

| Adelina04 a răspuns:

Cum ca vine in curand?laughing A venit deja iarnalaughing