| Furnicuta000 a întrebat:

As vrea sa imi comand o bratara Pandora dar nu stiu ce marime sa iau. Spunea pe un site ca trebuie sa fie cu 2 cm mai mare decat incheietura mainii dar nu e prea mult? Are cineva Pandora si stie? Nu pot merge in magazin, asta e exclus. Multumesc

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonima0905 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci direct in magazin deoarece acolo, dupa ce iti alegi bratara, o poti proba ca sa te asiguri ca iti este buna si vezi cum iti place: mai stransa sau mai larga. Oricum, sa te gandesti daca vrei sa iti pui si pandantive pentru ca ocupa spatiu... Nu prea stiu sa explic. Sper ca ti-am fost de folos.