| testosica11 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un corset/waist trainer. oare ajuta daca e folosit in timpul exercitiilor (la sala) si daca e purtat cateva ore pe zi? A incercat cineva si a avut rezultate?

Răspuns Câştigător
| Lidiiiiiii a răspuns:

Pentru a da rezultate trebuie folosit mai mult timp, si este foarte bine sa faci exerciții cu el. Te ajungă sa îți reduci din talie, eu l am folosit o perioada, dar după m-am lăsat, uneori îți provoacă dureri la spate. Bafta

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Este pentru coloana sau din acela care nu-ti permite sa trisezi la executarea exercitiilor gen flexii la biceps?

| testosica11 explică (pentru DovleacTurbat):

Este pentru a reduce cativa cm din talie

| DovleacTurbat a răspuns (pentru testosica11):

A, atunci habar n-am. Am vazut filmulete pe yt cu veste, corsete habar n-am care-i denumirea corecta cu scopul de a nu permite utilizatorului sa triseze in miscarea de du-te-vino in timpul antrenamentelor. Totusi cm in talie poti pierde si fara corseturi ci prin sport, alimentatii bune, apa, timp, rabdare.