| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac o freza EMO...eu am breton intr-o parte dar nu e chiar asa de lung incat sa imi acopere ochii...am fata ovala si am citit pe niste site-uri ca mi se potriveste orice tip de coafura...imi puteti da niste sfaturi? plzzzzhappy

8 răspunsuri:
| cotzobel a răspuns:

Aveti o problema.toata lumea vrea sa fie EMO in ziua de azi? off "moda" asta

| alexam a răspuns:

Eu le-as taia capul la tipele cu freza EMO, mai ales daca si sunt EMO, sau se cred... Cam prosti copiii in ziua de azi, sincer! Cauta o freza tinereasca ce sa te avantajeze, nu sa arati ca una din oile turmei... Aia inseamna original! Moda e o prostie!

| moonY a răspuns:

Tunde'te chel, e noua moda emo.
(cand o sa iti pui intrebari despre muzica emo atunci cu siguranta vei primi raspunsuri ajutatoare)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...plangaciosii aia au devenit pentru tine un exemplu, sau doar vrei si tu, ca asa are si prietena/prietenul ta/tau?(daca da fa-ti prietenii care tin la viata lor laughing )

pont:fa-ti o freza normala si o sa vezi ca mai mari sanse vei avea in ochii baietilor/fetelor
-daca totusi iti faci o preza de aia ciudata emo, sa stii ca vei fi apreciata doar de catre cateva persoane (emo), si de restul luata la misto(iti zic din experinta...asta vad la scoala).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...astia care comenteaza atata de emo, de ce nu isi vad de viata lor si apoi o comenteaza pe a altora... o freza emo e marfa si eu am, dar asta nu inseamna ca esti emowinking... poate ca multi si ar face freze ciudate dar nu i lasa parintii, iar din cauza asta ne ataca pe noilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mai aiurita moda..."emo"...chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Radete in cap :*

| divutza a răspuns:

Da... termina cu emo :O:O... e o porcarie .copii sinucigasi