| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi fac o masca de fata cu fructe/legume. Ce combinatii imi recomandati?

4 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Masca cu miere si banana. E linistitoare si eficienta. Uite si aici cateva:http://www.pretaporter.ro/......3.html.Dar sa nu iti faci masca inainte de a manca, masca se da jos cu apa nu cu limbuta. Oricum, lasand glumele vzi sa nu iti pui masca si in zona ochilor, pielea e prea sensibila. Daca o faci pe aia cu banane si miere sa nu pui prea multa miere ca te chiui mult sa o dai jos, mai ales daca iti intra si in par:D. Te pup!

| pepe a răspuns:

Portocale şi castraveţi.

| OnUtZzZaAa a răspuns:

Ai nevoie de vreo 10 capsune, cateva linguri de suc de lamaie si o lingura de apa rece. Pisezi fructele si apoi le amesteci intr-un bol cu sucul de lamaie si cu apa. Aplici amestecul pe fata de cate ori vrei sa ai o senzatie de piele proaspata. Poti sa pastrezi masca intr-un recipient de plastic, in frigider.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profita de timpul pe care il petreci in fata calculatorului ca sa faci bani si sa-ti faci noi prieteni. Intra in singurul joc social din romania care plateste http://www.anno1777.com/index.php?i=31669