| DannyQ a întrebat:

Salut,ce exerciții îmi recomandați pentru antebrațe, umeri și spate? Ce combinații de fructe, legume etc. îmi recomandați (pentru Blender) care îți mențin articulațiile sănătoase. Și dacă s-ar putea și un supliment ceva mai de calitate tot pentru sănătatea articulațiilor.

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Supliment pentru articulatii, cel mai bun, clar: Animal Flex. De departe nr 1.

7 răspunsuri:
| User23434 a răspuns:

Wtf? Eu nici acum nu imi explic placerea unora de a avea doar bratele, umerii si spatele lucrat iar restul corpului... ce e asa de special?

| Mt34 a răspuns:

Nu un smoothie te menține sănătos, ci mișcarea. Du-te la sală și mănâncă salate, alimente cu mulți carbohidrați și vei reuși să evoluezi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mt34):

Salate si carbohidrati? Tocmai de PROTEINA, care e cea mai importanta de departe nu zici NIMIC?

Apuca-te de sah

| DannyQ explică (pentru Cosmin86):

Prietene,eu nu stau sa explic aici de tot ce am nevoie am cerut câteva sfaturi happy

| DannyQ explică (pentru Cosmin86):

Prietene, eu am cerut niște sfaturi strict pentru ce am întrebat nu te abate de la subiect. Îmi iau și proteinele din alimentație 1.7-2g/kg

| DannyQ explică (pentru Cosmin86):

Scuze, acum am văzut că răspunsul nu este pentru mine, sunt adormit laughing

| Mt34 a răspuns (pentru Cosmin86):

sad

| Cosmin86 a răspuns (pentru DannyQ):

Supliment pentru articulatii, cel mai bun, clar: Animal Flex. De departe nr 1.