| Pitic a întrebat:

As vrea sa imi iau un sutien invizibil adica sunt cupele acelea din silicon dar am o intrebare :Nu cad de pe sani? ca nu au bretele nu? sau au?

Răspuns Câştigător
| ORDKEO a răspuns:

Nu au bretele, au lipici pe cupe care ajuta la lipirea sutienului din silicon pe san.am si eu.

5 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Au si bretele.alea tot invizibile. funda?

| ORDKEO a răspuns:

Mersi

| blondyna9o a răspuns:

Nu cad, au un lipici care le tin ridicate happy

| Issa20sb a răspuns:

Sunt chimice ...nu fa asta happy
am avut complicatii din cauza lor

| Twist20 a răspuns:

Eu am avut si n'au fost bune de nimic. mai ales vara. mai bine optezi pentru un sutien de tip balconette la care se dau jos bretelele si cu putin push up si ai sa arati super. eu numai din alea folosesc. si sunt si super ieftine(20-25 lei). uite aici cum arata.
http://www.formfit.ro/......_popup.php