| stoica_dina a întrebat:

Fetelor, ati folosit acel sutien fara bretele? Doar cupele? Am vazut ca au fost si la lidl, insa nu stiu cat de bune sunt. Voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am folosit până acum dar am de gând.
Cel cu bretele nu-mi mai place, îl consider prea banal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit si inca mai folosesc, la unele bluze sau rochii cu umerii goi.
Singurul lucru deranjant la ele este faptul ca aluneca de pe tine. La anumite intervale de timp trebuie sa tot tragi de el si sa il aranjezi, ca nu cumva sa te trezesti cu sutienul ajuns undeva pe la abdomen laughing

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă nu ai sânii mari, sunt ok. Dar pentru fetele cu sanii mari, nu ajuta

| jj7700 a răspuns:

Prietena mea a folosit o data la o rochie fara bretele si nu i-a placut. Iti transpira sanii in silicon, mai ales vara, si te poti irita la sfarcuri. Pana la urma a descoperit ca rochia ii vine mai bine fara sutien. Acum depinde de la caz la caz, dar ea are sani relativ mici (intre A si B) cu sfarcuri mici, deci nu a deranjat-o sa nu poarte sutien. Daca ai nevoie de sutien la o rochie fara bretele, atunci rochia nu e bine croita sau nu se potriveste cu fizicul tau.