| Andre a întrebat:

As vrea sa imi pun un piercing dar chiar n`u stiu unde. in ce zona a corpului ...de fapt ma gandeam in ureche ca sa nu afecteze cu nimic. Voi ce ziceti? M`am gandit bine? Si cred ca imi voi pune 3. ca sa nu exagerez thinking

10 răspunsuri:
| fanJBfan a răspuns:

E f marfa... succes si curajhappy

| Marijuana187 a răspuns:

In cur

| xAlexis a răspuns:

In spranceana si buric si buza, ureche nu mai stiu

| xAlexis a răspuns:

Mai stiu...in nas... ureche buric buza

| EllyCA a răspuns:

In ureche dupa mine, daca vrei iti spun si cum se ingrijesc ca sa nu faci vreo infectie.

| DrunkShepp a răspuns:

Incearca in buza dar doare la inceput

| sdasfgasgaads a răspuns:

In buric frate

| roxanyk_2677 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti pui in buric in ureche dar nu conteaza ...candeste -te tu ...sa nu te doara

| Andra_2123 a răspuns:

Da,e frumos. Si eu am in ureche. Eu as fi vrut in buza, dar nu ma lasa. E genial. Vezi ce faci, e tare orice e piercing.smug