| ForbiddenLove a întrebat:

As vrea sa imi schimb look-ul.Si ma refer doar la tunsoare/coafura.Am fata ovala dar nu cred ca m-ar avantaja un breton drept de exemplu.Am parul lung.Sunt tunsa in scari, in fata sunt tunsa franjuri, am breton intr-o parte dar mi-o crescut.Am uitat sa zic ca am parul drept si cam fara volum.Nu imi prea fac chestii cum ar fi french braid pentru ca nu prea ma pricep si nu prea am rabdare.
P. S cel mai bun raspuns primeste fundita :*

4 răspunsuri:
| ForbiddenLove explică:

P. S am fata ovala dar mica!

| Ganduri albe a răspuns:

Eu m-am tuns in scari de la mare la mic... incearca si eu am fata ovala happy

| Juliana a răspuns:

Aici o sa gasesti mai multe sfaturi pentru fata ovala: http://www.inpascumoda.com/tunsori/forma-fetei-te-defineste

| ela_9708 a răspuns:

Tunde-te gheruta iti va sta super fainbig grin sau fileazati parulhappyapp esti foarte norocoasa ca ai parul drept, multe isi cumpara placa ca sa-l aibe asa.