| maryangelll a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa-mi schimb look-ul si nu stiu ce tunsoare sa adopt. Am parul lung si saten, ochii verzi, tenul de culoare foarte deschisa si fata ovala. As vrea sa-mi fac breton, dar nu stiu daca sa fie drept sau pe o parte, iar parul in V sau filat? Poate as indrazni sa-mi schimb si culoarea parului nu stiu. Ce tunsoare imi recomandati?(facand apel si la tendintele 2012-2013). Mersi anticipat! happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Amilik a răspuns:

Te poti inspira de aici:

https://www.google.ro/......ps?/search

| Madalina84 a răspuns:

Pentru ca ai parul la fel ca mine, si fata, cu breton ti-ar sta bine dar sa fie pe o parte iar parul in V culoare nu cred ca trebuie schimbata... (parerea mea) Sper ca te-am ajutat, succes!

| EcstasyDubstep a răspuns:

Pai pentru fata ovala bretonul cel mai bine merge drept si filat sau nu..ita va sta bine oricum oh go on bafta

| thechangeman a răspuns:

Tunsa la 0, chelie laughing

| lalabanana a răspuns:

Fetelor cu fata ovala le sta bine cu breton drept si parul filat....sau bretonul intr-o parte filat .....eu iti recomand breton drept.o sa se poarte foarte mult in tendintele 2013

| totipentrutoti a răspuns:

Sunt baiat, da-mi o poza cu tiine si iti spun eu cum sa ''arati bine''