| xReminisce a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc blonda... si nu stiu daca trebuie sa ma decolorez. sunt satena si e prima data cand ma vopsesc. ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| KaRioKa a răspuns:

Pai este pudra decoloranta si mai este si decolorantul de la syoss care este extraordinar de bun, si o sa vezi ca o sa iti iasa un blond ft natural si sanatos. papa, poo, funda te rog frumos?

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Decoloreaza-te cu apa oxigenata sau cu ceai de musetel. Te clatesti pe cap cu ceaiul.
Pa, pa.

| KaRioKa a răspuns:

Ms pentru funda esti o dulce!

| emma_7432 a răspuns:

Nu te face blonda, vrei sa rada lumea de tinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa te decolorezi.O prietena de-a mea, la fel satena s-a vopsit blonda si s-a primit ceva intre blond si roscat, o culoare nu prea atragatoare... happy

| Andrew_2568 a răspuns:

Nu te vopsi, arati bine asa.

| andreeandreei a răspuns:

Pai depinde de culoarea tenului daca e inchis eu zic sa renunti sau cel putin sa iti faci un saten mai deschis (castaniu)...

| catakriss a răspuns:

Daca il ai saten mai deschis poti sa pui direct vopsea blond, cauta vopsea care sa aiba si decolorant in ea, nu te decolora cu decolorant pentru ca iti vei arde parul...prima oara cu vopsea o sa iti iasa un blond mai inchis dar a doua oara o sa iasa bine

| dan_5833 a răspuns:

Ai un id de mess?