| mardeamor a întrebat:

Daca ma decolorez la salon si ma fac blond platinat trebuie sa ma decolorez ca acum 6 luni mam vopsit brunet si inca a ramas...dar dupa ce ma decolorez si ma vopsesc cand incepe sa imi creasca parul ma duc la salon doar sa ma vopsesc la radacini sau tre sa ma decoloreze de fiecare data ca sa prinda blondul platinat? ma scuzati daca e absurda intrebarea insa e prima oara cand ma decolorez si as vrea sastiu cat mai multe multumesc

1 răspuns:
| RebeleGirl a răspuns:

Pai doar la radacini... pe restul parului nu ar avea de ce sa il mai decoloreze daca e deja blond platinat. eventual iti pune vopsea pe tot parul nu doar la radacini, ca sa fie uniform happy