| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc dar nu stiu exact ce culoare, tin sa metionez ca sunt baiat si e prima data, as vrea sa aflu mai multe despre asta, de exemplu ce se poate intampla, cum e treaba cu vopseaua aia care nu e permanenta si altele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gri-ul e sexy pentru un băiat =)

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu stiu ce cauta intrebarea asta la această categorie, dar în fine... Păi vopsea ce nu e permanenta poate fi un nuantator care de la 5-6 spălari pe cap, se ia. totusi dc vrei sa-ti vopsesti părul? Dacă vrei ceva cât de cât fashion, încearcă niste șuvițe. Seara buna