| HighFlyingBirds a întrebat:

Vreau sa va intreb daca vopseaua semi-permanenta care rezista 8-10 spalari se decoloreaza dupa fiecare spalare? Daca se intampla acest lucru, cum as putea sa scap de culoare fara sa-mi vopsesc parul iar?

Răspuns Câştigător
| Francescaa a răspuns:

Da, se decoloreaza dupa fiecare spalare, mai concret, curge de pe par happy Daca vrei sa scapi de culoarea cu care ti-ai vopsit parul nu ai altceva d efacut decat sa astepti. Parul odata vopsit nu mai ajunge la culoarea naturala decat daca nu te mai vopsesti deloc.Iar daca zici ca te-ai *** cu semipermanenta e va duce mult mai repede, dupa fiecare spalare.

1 răspuns:
| HighFlyingBirds explică:

Multumesc. As vrea sa te mai intreb ceva, eu am culoarea castaniu inchis, iar vopseaua e mov. Exista posibilitatea sa ajunga roz?