| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi decolorez parul singura acasa insa nu stiu cu ce si cum se aplica. Am fost vopsita roscata dar s-a cam dus vopseaua si acum am in par un fel de portocaliu/roscat si radacini satene. Ce decolorant sa folosesc? Care credeti ca e mai bun? Si daca imi poate explica cineva cum se aplica? Ca am citit undeva ca se incepe de la ceafa, dar nu inteleg cum. I don't want to see

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Eu te sfatuiesc sa nu aplici decolorant deoarece iti vei distruge foarte rau parul.Dar totusi, uite un site care iti explica tot:
http://deamyworld.blogspot.ro/......se-de.html

SPER CA te-am ajutat!

| BombonikThaa a răspuns:

NU FOLOSI DECOLORANT! iti vei distruge parul total. Dupa fiecare spalare limpizeste-te cu otet dizolvat in apa.Nu miroase foarte tare sa stii si poti folosi apoi un balsam care sa miroasa frumos si gata cu mirosul:*

| dana2327 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu o faci, iti poti distruge parul!

| LilStrawberry a răspuns:

Am citit si eu de pe acest site si nu prea m-a lamurit. Eu vreau sa stiu cum se aplica si daca pot sa-l vopsesc imediat dupa. Si ce rezultate obtin cu pudra decoloranta si oxidant.

| LilStrawberry a răspuns:

Stiu si eu ca distruge parul si nu imi pasa. Daca voiam sa stiu ca-mi distrug parul, citeam tot ce scrie pe Google.