| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Heeeei laughing. vreau sa ma vopsesc Blonda cum e Delia :X :X
dar nu stiu daca mi-ar iesi si daca mi-ar sta ca delia ..eu am parul
Roscat inchis ..ma rog un Roscat Putred si "batran " adica naspa
as vrea o culoare noua.si nu sunt sigura daca mi-ar iesi sau daca
mi-ar sta bine ..deja mi-am luat vopseaua laughing) ..si mai e nevoie
sa il decolorez?,sau pot sa torn blondul peste Roscat? am si decolorant lichid dar nu stiu cum sa il folosesc, heeeelp crying

2 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Trebuie sa il decolorezi daca vrei sa obtii un blond asa ca al Deliei, ai grija cu decolorantul :*

| Meghesan_Camelia_1994 a răspuns:

Da trebuie sa il decolorezi... cat despre cel lichid nici eu nu stiu :*