| Crystyany90 a întrebat:

As vrea si eu site-uri de haine frumoase si la preturi accesibile, in afara de: zenda, lizystore, starshiners, sicmoda, smallprix, bonprix, bobomoda, storefashion, stilago.

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Hei! Incearca miniprix, asos au reduceri frumoase, shop.iriconfstil.ro, www.haine-moca.ro, si mai poti cauta pe google blog-uri cu haine :). Succes.

4 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Kurtmann

| ramona1989 a răspuns:

Daca nu ai f multi bani poti opta pentru bloguri sunt fete care fac schimb sau vand haine frumoase happy

| CatalinaCatyCaty a răspuns:

Miniprix.ro

funda?