| ionelaeli99 a întrebat:

Astazi am cumparat o bratara pentru iubitul meu si m-am hotarat sa o gravez cu initialele noastre si o data. Insa in loc sa treaca anul 2014 a trecut 2015 se poate sterge gravura undeva in Timisoara? Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sa te duci acolo unde a fost gravata si sa soliciti indreptarea erorii.

| ionelaeli99 explică:

Da, dar ei mi-au "corectat" cumva acel 5 si au mazgalit un 4... Si ala facut de mana tot se vede in afara de acel 4. Stii cumva o adresa unde se poate face asa ceva? multumesc