| daria11111111 a întrebat:

Buna! A comandat cineva de pe site ul trendhim o bratara cu gravura? Initialele costa 86 de lei in plus pe bratara si nu vreau sa-mi iau teapa.Multumesc!

3 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

Trendhim este un c*cat de site, totul overpriced, nu recomand.
Brățările si asa zisele bijuterii de pe acest site le gasesti in alta parte mult mai ieftine, de exemplu lantisoarele si brățările cu aceiasi textura care sunt din inox, sunt vreo 250-300 lei, si in principiu sunt doar o bucata de lanț in miniatura, care daca-l comanzi separat dai 10-20 lei pe câțiva metri iar prețul nu se justifica.
Nu recomand trendhim, găsește alt site pentru ca au preturi nejustificate

| daria11111111 explică (pentru SkandallKamataru):

Ai comandat vreodata de la ei?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru daria11111111):

Da, de vreo 3-4 ori si mi-a parut rau.