| anonim_4396 a întrebat:

Atata timp cat bei multa apa, reduci painea si dulciurile si faci sport cam 40 min pe zi( bicicleta medicinala, genuflexiuni) poti scapa de celulita?

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Da,daca te ambitionezi.
O zi buna!

| DoctorChucky a răspuns:

Roaga-o pe mama ta sa iti pregateasca in fiecare dimineata un mic dejun sanatos, bogat in calorii, calciu [s.a.m.d], pentru ca stim cu totii ce e cea mai importanta masa din zii, in rest iti zic sa te duci la sala si sa faci banda si aparate pentru brate/abdomen (fara spate), sau daca nu fa exercitii acasa si jogging in fiecare seara... A si era sa uit sa nu mananci seara, eventual un pahar de lapte sau un fruct. Spor! Fundita?

| crisw908 a răspuns:

Da dar ar trebui sa mananci si multa verdeata.

| DeaAndreea28 a răspuns:

Matusa mea are celulita si cu foarte mult exercitiu fizic a reusit sa o diminuaeze dar nu a scapat de ea definitiv.cu cat faci mai mult sport cu atata o sa scapi de ea dar trebuie sa te axezi pe zonele unde ai celulita de ex daca ai la picioare faci cat mai multe ex pentru zona aceea

| baiatucushaormabuna a răspuns:

Daca o faci un timp indelungat, desigur! De ce nu?