| scumpika01 a întrebat:

Ati auzit de crema nidoflor sau mai bine zis a folosito cineva este pentru cosuri cica ca daca te dai seara a2 zi aproape nu mai ai nimic e adevarat stie cineva?

5 răspunsuri:
| devine a răspuns:

Depinde; nidoflor este un antifungic, adica pentru infectii ale pielii datorate fungilor... cosurile nu sunt neaparat astfel d einfectii; dar poti sa incerci sa te dai, nu are ce sa-ti dauneze

| Outspoken2 a răspuns:

Si eu folosesc nidoflor si sa stii ca este cea mai buna alifie imdeiat cu ai aplicat-o durerea dispare iar cu cosurile in 2 zile au disparut! Foloseste-o cu incredere!

| Pawy a răspuns:

Nidoflorul este mai mult pentru iritatii, un frl de antibiotic. Daca vrei pentru uscarea cosurilor iti sugerez Cutadenhappy
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

| Adina45 a răspuns:

Da draga mea este f buna crema eu o folosesc pe orice rana si trece sumpo dar nu te astepta sa iti treaca chiar din prima noaptewinking

| Deea8D a răspuns:

Nu te da straight face mie mi-au iesit mai mule dupa ce m-am dat cu nidofloar.o prostie