| Rizer a întrebat:

Ati avut careva geanta Herve Leger de la Avon? Am vazut ca este o oferta acum.cu 80 de lei si parfumul si geanta.Se merita oare? Cum vi se pare voua,fetelor? Si inca ceva, se inchide cu buzunar? Sau este ca o "sacosa"?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gențile de la Avon sunt de proastă calitate și prețuri foarte mari.
Deci, nu se merită.
Nici cu parfumurile, marea majoritate a lor, sunt praf.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca iti place ia-le, mie personal acel parfum imi place foarte foarte mult cum miroase si persista pe deasupra, cat despre geanta, se inchide cu buzunar din cate stiu.
Deci... eu zic ca se merita, acum tu decizi, parerile sunt impartite.
Te pup!