| anonim_4396 a întrebat:

Ati comandat vreodata de pe site-uri asiatice cu haine ieftine gen wholesale-dress,coco fashion,sammydress,rosewholesale si altele? Daca e cineva, spuneti-mi si mie cum a fost livrarea si cum vi s-au parut hainele.
Va rog sa nu raspundeti daca nu stiti despre ce e vorba.Multumesc!

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Hainele au fost super, eu mi-am luat o rochie lunga superba cusuta de mana
dar livrarea e teribila mai trebuie sa platesti 36 la suta din valoare a cea ce ai comandat, reprezentand taxele de vama si tva--ul. nimeni nu iti spune cand comanzi.ele ajung intr-o sapt dar te suna de la firma tnt si iti spune ca mai trebuie s aplatesti taxele de vama si tva si sa iti iei numar eol sau ceva de genu, si o sa stai la telefon un secol si o sa te plimbi la banca dupa extrasul de cont si etc... mai bine comanda de pe situri nemtesti sau din uk sunt de calitate, un pic mai scumpe dar ajungi mai scump daca comanzi de pe situri asiatice.la tot ce nu e in eu platesti vama
uitate pe situl tnt pentru mai multe detalii
funda?

| jolidon12 a răspuns:

Intr-un timp voiam si eu sa imi comand de pe asemenea siteuri si am tot cautat reviewuri pe internet si nu am fost multumita de ce am vazut. Multi au fost tepuiti de aceste siteuri. Mai bine comanda de pe alte siteuri.