| slow0 a întrebat:

Ati cumparat pana acum tenesi Converse, din aia fake in jur la 100 lei. Sunt buni, rezista ceva?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Am vazut tenesi converse fake logic nu sunt rai,am cumparat adidas ghete azi fake, trebuie sa stii cain rom totul e fake, doar ca in mall sunt preeturi mari din cauza chiriei mari ca calitate e indentica ca la piata de haine, eu spun sa incerci nu-i o avere o suta de lei plus ca toata lumea poarta fake, crezi ca ar mai purta daca sar rupe a doua zi?

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Am vazut pe strada purtand Conversi fake, si fac un zgomot ingrozitor. Nu iti lua, plus ca se observa diferenta intre cei originali si fake.

| atlasscolar a răspuns:

Sunt niste tenesi normali numai ca difera calitatea si brandul.
Cei Converse sunt mai buni ca si calitate, iar cei fake nu au o calitate asa de buna.
Funda? :*