| ioana375 a întrebat:

Ati folosit argila pentru cosuri? A avut efect? Ati mai folosit-o? La cat timp? Ce pret are? De unde ati cumparat-o?

Răspuns Câştigător
| Anca95 a răspuns:

Da. o aplicam in fiecare seara pe fata timp de ora o ora jumatate a avut rezultate uimitoare, fata era mult mai fina si nu mai aveam asa mult cosuri. se gaseste la plafar. argila o mai poti combina si cu ulei de masline si lamaie, asta in cazul in care ai porii dilatati. bye:*

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Folosesc de 2 ori pe saptamana si e foarte buna.Am cumparat-o de la magazinul de produse naturiste, costa 1.6 lei(ieftinlaughing). E de la ASLA Vital... thinking parca.

A, si o poti combina cu lapte, miere sau zeama de castravete.

| inger02 a răspuns:

E buna mi-a luat de la farmacie si costa maxim pana in 3 lei

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Da şi sincer efect zero. Încearcă să-ţi dai cu lămâie în fiecare seară pe faţă, usucă (,) coşurile şi dispar în timp. Am citit într-o carte "101 remedii..." şi încă ceva, nu te spăla pe faţă cu săpunuri ca DOVE! Nu este recomandat pentru o faţă cu exces de sebum.
Baftă!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Mastile cu namol sunt si ele bune pentru cosuri insa costa enorm de mult(3mil o cutie).cat despre cele cu argila, nu am folosit(daca foloseste cineva si este buna as vrea sa stiu si eu)