| happyendings a întrebat:

Ati folosit crema RETIN-A-crema pentru cosuri. Daca da, imi spuneti cum a functionat? Funda pentru cunoscatori.happy

Răspuns Câştigător
| haYsa a răspuns:

Eu am folosit Retin-a impreuna cu Eritroacnol [crema].
Iti speli fata si mainile foarte bine.
Pui putin din fiecare pe mana si le amesteci.
Adaugi pe cosuri sau chiar pe toata fata.
Atentie!
1 singura data pe zi, noaptea, inainte de culcare cu 30 minute[sa aiba timp sa intre putin in piele].
Nu masezi.
Timp de 7-10 zile.
Apoi astepti 1 luna si vezi rezultatele.
O sa iti iasa toate cosurile in zonele pe care le atingi cu crema combinata si o sa-ti curete tenul[adica o sa ti se cojeasca fata].
Dupa 1 luna ar trebui sa nu mai ai nimic.
Depinde si de ten.
Sa nu il folosesti mai mult de 10 zile.
Poti folosi o crema hidratanta pe timpul zilei insa nu trebuie sa folosesti fond de ten.

1 răspuns:
| communistrat a răspuns:

Varamea a folosito si a inceput sa i se rosheasca pielea si avea eruptii foarte urate si o durea fata ingrozitor worried