| BBiiiaa a întrebat:

Ati folosit ulei de ricin pentru sprancene/par? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| lumy4u a răspuns:

E super, aplica-l cu o periuta curata de rimel inainte de culcare in fiecare seara si te speli dimineata.in 3 saptamani o sa vezi ca ai sprancenele mult mai dese

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Eu nu.
o prietena da si a zis ca-i bun, chiar creste

| OnuOnulică a răspuns:

Am auzit ca e destul de bun.

| Mihaela1964 a răspuns:

Am folosit, nu-i senzational.In plus e foarte vascos, simti cum se incarca genele cand il aplici, ochii au un aspect destul de urat, de parca ai fi plans pana atunci.Incerca-l cand nu iesi din casa, eventual seara.Pe par nu l-am dat.

| AnneღU a răspuns:

Da am folosit! Este destul de eficient happy.

| Andra8907654 a răspuns:

Este fff bun..cam dupa 1 saptamana apar rezultatele...