| măcheamăăăî a întrebat:

Are ceva daca ma dau pe gene & sprancene cu ulei de ricin pentru uz intern? big grin

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Nu.

de preferat sa nu-ti intre in ochi. foloseste un betisor de urechi.

| măcheamăăăî explică (pentru SunnyDay88):

Mersi de raspuns! Ma gandeam ca nu o sa aiba acelasi efect ca cel pentru uz extern.

| SunnyDay88 a răspuns (pentru măcheamăăăî):

E aceeasi marie, cu alta palarie.

| măcheamăăăî explică (pentru SunnyDay88):

laughingbine zis!

10 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Uleiul de ricin e unul dar na el e creeat in farmacii pentru uz intern, dar stimm ca este bun si pentru uz extern. poti sa te dai pe gene dar ca sa vezi rezultate da-te periodic, cel putin 2 saptamani seara inainte sa te culci.

| mona a răspuns:

Te poti da fara nicio problema dar ai grija sa nu-ti intre in ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te poti da pe gene doar.
Sa nu-ti intre in ochi.
Te pup!

| xtembix a răspuns:

Nu, dimpotriva le ajuta sa creasca!

| patriiiii89 a răspuns:

Nu,dar ai grija sa nu intre in ochi. Bafta.

| crimena22 a răspuns:

Nu,nu are nimic si chiar daca iti intra in ochi nu te ustura.

| crimena22 a răspuns:

Nu,nu are nimic.