| Girly97 a întrebat:

Ati fost vreodata la un spa? Daca da, imi puteti povesti experienta voastra?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am fost, dar nu in tara.
Jumat de zi am stat in bazinul in care se amestecau bulburi de aer si jeturi de apa cu diferite temperaturi, facand masaj. happy
In fiecare parte a bazinului au fost alte "efecte, alta senzatie placuta. Nu a fost multa lume si m-am simtit schimbat cand am iesit din apa, dupa care a mai urmat o sedinta de masaj manual si sauna.
In 3 zile m-am relaxat pentru un an intreg.
Oricand asi repeta aceea experienta, chiar daca nu a fost ceea mai ieftina (4 stele, all inclusive).

| MihaiNicu23 a răspuns:

Am fost la un spa in tara la Calimanesti si Caciulata, la Calimanesti spa -ul a fost mai bun pentru ca avea aproape peste tot apa calda cu bule.