| anonim_4396 a întrebat:

Cine a avut vreodata "sleep paralysis"? Imi puteti spune parerea voastra despre acest fenomen dupa propia experienta, desigur! Nu vreau informatii de pe alte site‘uri, am citit destule!

2 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Eu si mi se intampla destul de deslaughing) intr-un fel vezi cei in jur cu ochii inchisi si nu te poti misca...e destul de terifiant

| GodHatesUsAll a răspuns:

Mie-mi place,mai simt si eu frica, nu numai aceeasi ura zilnica fata la lumea asta tembela.
Marog, poti incerca sa te relaxezi si ar trebui sa te trezesti, numai nu te lua dupa credinciosii astia ciudati cu crucea lor, ca nu ajuta la nimic...