| lal355 a întrebat:

Ati incercat dr organic royal jelly skin whitening cream? Este buna( pentru pistrui)? Pareri, funda!

Răspuns Câştigător
| EdiiThxoxo a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Am folosit asa, si a dat roade..mentionez totusi ca aveam pistrui pe fata din cauza expunerii indelungate la soare si mi s-a jupit pielea, eu am tenul foarte curat, fara pete, cosuri si puncte negre. M-am speriat tare cand am vazut pirstruii si am apelat la crema aceasta (recomandata de farmacist) sper sa te ajute si pe tine!