| EveLorre a întrebat:

Ati incercat vreun sampon / balsam impotriva caderii firului de par? Daca da, care? A dat rezultate?

Răspuns Câştigător
| NikkiReed a răspuns:

Eu am folosit Revivogen si mie mi-a dat impresia ca functioneaza happy

4 răspunsuri:
| Different69 a răspuns:

Sampon cu urzici.

| mihaelaalol a răspuns:

Eu am incercat lotiunea regeneranta cu petroleum si samponul de la gerovital plants si au dat rezultate.
Sper ca am ajutat!big grin

| roxanaandreea a răspuns:

Samponul de urzica e destul de bun impotriva caderii parului. Eu il folosesc si nu-mi mai cade parul in halul ala cum imi cadea inainte de a-l folosi. La mine a dat rezultate. Sper sa-ti foloseasca si tie daca vei dori sa-l incerci. Succes!

| Ioyo a răspuns:

Eu am folosit de la gerovital se numeste Anticadere e foarte bune la mine a dat rezultate