| Farcas a întrebat:

Ati putea sa imi dai un site sau ceva poze cu pozitii feminine si elegante? nu mai stiu ce pozitii sa iau in pozelaughing vreau ceva artistic, feminin si elegantbig grin

Răspuns Câştigător
| asya a răspuns:

Http://www.fotografiistudio.com/fotografie/fotomodele-pozitii.pdf
Iti trebuie adobe pentru a deschide... dar te asigur ca merita! Sunt sigura ca tu o sa arati mult mai bine in acele pozitii! Te pup!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai abandonat scoala.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pozitii-dragoste.com/ incearca aici

| MarYoBenucci a răspuns:

Avand in vedere ca esti cam mica si na te mananca uite un site bafta la gadilat;) http://www.pravaliata.ro/kama-sutra50.htm

| Anca_6939 a răspuns: