| Andreuta12 a întrebat:

Ati vazut vreodata un baiat cu parul impletit (French braid)?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Da, eu vad in fiecare zi in Suedia, nu unul, ci mai multi baietibig grinCum mi se pare? Foarte interesant si dragutwinking Bafta!

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.cu par lung am mai vazut, dar nu impletit tongue mie una imi plac mai ales blonzii cu par lung, dar nu exagerat.cam pana pe umeri love struck

| LifTwist a răspuns:

Da am vazut, la unii le sta foarte bine asa

| Anonim69 a răspuns:

Daaa, chiar am un vecin:X e asa scump. e "roacker"...si cand l`am vazut cu parul impletit se ducea la o pregatire pentru militarithinking ceva de genulove struck era atat de scump...cu bocancii in picioare si cu ditamanai rucsacul in spateday dreaming>>

| JustMeBăi a răspuns:

Da, am vazut si cu mustata impletitastraight face

| Deniisze a răspuns:

Da, sincer am vazut straight face
Avea parul pana la fund si prins intr-o coada impletitastraight face
Arata groaznic. straight face
:-&

| Yumitsu a răspuns:

Nuuu! Mie nu-mi prea plac baietii cu par lung, mai ales legat (in orice fel), si nici cheli. Cu parul impletit, baiat? Mi-e frica sa-mi imaginez, daca l-as vedea, as lesina pe loc))

| deiu04tza a răspuns:

Da, am vazut prin liceu...