| floricicadecolt a întrebat:

Dormiti vreodata cu parul impletit?

12 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Da, pentru că am părul lung şi dacă îl împletesc când dorm nu mă mai trezesc cu el încurcat happy Îl împletesc pe tot, într-o singură coadă.

| mona a răspuns:

Am dormit de cateva ori cu parul impletit spic

| Gabiii97 a răspuns:

Da thinking de obicei se onduleaza

| DiannaDia a răspuns:

Da. Cica dimineata te doare, insa eu nu simt nimic...

| yellowalien a răspuns (pentru DiannaDia):

Nu are ce să te doară dacă îl împleteşti normal. Te poate durea dacă îl împleteşti spic, pentru că întorci firele de păr şi când îi dai drumul te doare de la rădăcină... Dar împletit clasic e cât se poate de ok. happy

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Da,ca să mi se încreţeze.
O zi bună!

| KateMiddleton a răspuns:

Nu mi-e prea comod.

| WildDream a răspuns:

Mai mereu dorm cu el impletit ca e foarte lung si m-as trezi cu el incurcat daca l-as lasa desfacut. Si in plus nu suport sa-mi vina parul in fata, asa ca impletit e cel mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Sw3eTy3 a răspuns:

Da si dimineata imi sta crethappy

| Teddy_4958 a răspuns:

Da. thinking

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

NU.........pentru ca ma deranjeaza!