| anonim_4396 a întrebat:

Au aparut niste carti noi de la editura humanitas colectia cocktail (nu stiu cat de noi sunt dar oricum sunt mai multe editii) si ma intrebam daca stie cineva vreun site de unde le pot downloada?

2 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca ti spun dar uirt gest.in fine.imi cer mii de scuze poate nu ai posibilitatea financiara sa le cumperi dar totusi.mii de scuzee...

| purplestar9494 a răspuns:

Chiar nu mi se pare urat faptul ca vreau sa citesc si chestia cu posibilitatile financiare mi se pare ridicola si lipsa de bun simt adica un om sarac nu are dreptul sa citeasca? sunt o multime de oameni fara posibilitati care invata si sunt mult mult mai culti decat o gramada de oameni bogati asa ca raspunsul tau este cam aiurea
aaaa si apropo cartile le caut pentru ca nu sunt in tara si in momentul respectiv nu am de unde sa gasesc carti traduse in romana