| anonim_4396 a întrebat:

Aveti cizme imblanite sau doar din cele simple, piele, si atat?

5 răspunsuri:
| Estera123 a răspuns:

Evident ca imblanite. Pe vremea asta nu se poate altfel laughing
Am o pereche de cizme imblanite cu blana de oaie naturala. Prima oara cand le-am vazut am zis ca sunt butucanoase si ca sunt bune numai pentru munte. Dar dupa ce am inceput sa le folosesc, sa fi vazut ce bune si frumoase mi se pareau laughing
Si mai am o pereche de getute (de alea din piele intoarsa naturala de care se poarta acum), care nu au blanita decat pe talpa. Specific ca sunt mai speciale pentru ca sunt fabricate in Romania laughing (produse de Antilopa).

| PupicelT a răspuns:

Imblaniteee love struck

| ramona0506 a răspuns:

Da, imblanite love struck Cele mai confortabile incaltaminte pentru iarna, nu`ti e frig, nu ai nimic oh go on

| andrutzakiss a răspuns:

Imblanite...:*love struckhappy

| Alexandra_5479 a răspuns:

Cu blana si ciucurei