| monicaaa17 a întrebat:

Aveti coșuri? Ce faceti ca sa scăpați de ele? V-ar deranja dacă iubita voastra ar avea câteva coșuri?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu am, am avut pe la 15-16 ani, dar nu vulcani si nici carne de mici, am fata chiar curata.

Daca ar avea fata plina as zice pas, atata timp cat am fata curata sunt in masura sa am pretentia asta, macar atat

| SilentRain a răspuns:

Da, încă teste ceva produse care promit un ten curat
Trebuie schimbat regimul alimentar, și creme potrivete tipului tău de ten
Mergi la dermatolog

| Sofer a răspuns:

Cu machiaj dispar ca prin minune. Fetele știu secretul. Mi-au trecut de la sine coșurile.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu am, dar nu m-ar deranja. Dermatologul e soluția, oricum.

| Dismally a răspuns:

Nu am, am avut si eu in adolescenta happy Nu m-ar deranja asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca îmi place forma fetei, nu m-ar deranja. Nu as avea nimic împotriva.
Am mai mult cicatrici de la acnee chistica. Îmi las barba, se pare că părul protejează pielea mai mult decât orice tip de crema, cel puțin în cazul meu nu mai am bube cu puroi din cauza asta(și o zic din experiență în care am incercat tot felul de creme de la dermatologi și am fost la vreo 5), folosesc dermaroller cu ace de titan 0.5mm, apa micelara și uleiuri de jojoba, cocos pe față.

| anonimaanonima29 a răspuns:

Eu de câteva zile folosesc niste produse si dau garantat rezultate. Dimineata si seara ma spăl cu gelul de curățare stop acnee de la gerovital, si dupa ma dau cu apa de trandafiri, se găsește la farmacie, e un bun antibacterian si reduce inflamatia/roseata, iar pe timpul zilei imi fac o mască cu argilă care ajuta foarte mult(se gaseste la kaufland/auchaneste 10 -11 lei o cutie care poate fi folosită la multe aplicări ).M am dat 7 zile zilnic cu aceasta masca iar apoi doar de 2 ori pe sapt si se vede o schimbare considerabila