| Rares_1833 a întrebat:

Aveti idee cu ce costum m-as putea imbraca la un bal bascat? Ceva care sa atraga atentia tuturor.

6 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Pai de ex daca ai abdomen sau esti cat de cat bine facut si vrei sa atragi privirile fetelor te poti imbraca in gladiator sau vampir (fetele sunt moarte dupa The vampire diaries asa ca o sa le dai gata )hee hee
poti sa fi si zorro depinde nu stiu nu aveti o tema anume?
de obicei se alege un gen de bal mascat din anumiti anii sau personaje scary
Sau
marinar
politist
pompier

| xClementine a răspuns:

Pai eu stiu...Intr-un cavaler? Adica nu cred ca ai trece neobservat. Dar depinde si de ce preferi tu. :p

| nobody5568hf a răspuns:

Pai incearca sa te costumezi in criza! (o colega de-a mea sa costumat in asta si a luat locul 1 la cel mai reusit costum)
Iati niste haine mai rele si restul e doar imaginatia ta!
Mult noroc! fundita? big grin

| cocainejunker a răspuns:

Te poti "basca" in bikini smug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piratul Jack Sparrow sau Batman happy