| Mihai_6580 a întrebat:

Unui prieten de-al meu ii place de o fata care si habar nu are cum sa ii atraga atentia, sa o impresioneze. Aveti vreo idee cum poate face asta?

Răspuns Câştigător
| Rooby a răspuns:

Sa intre in vorba cu ea si restul vine de la sine

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă îţi este prieten,înseamnă că îţi pasă de el.
Spune-i că nu trebuie să se dea peste cap,să se
auto-depăşească,sau să copieze un model de personalitate de la X,Y sau Z băiat.
Spune-i că o fată care îl place,îl place pentru ceea ce este el ca persoană.
Săune-i că, cel mai important lucru este să fii tu însuţi şi că fetele vor originalitate.
Dacă ea îl place, nu trebuie să mai facă nimic pentru a o impresiona...

| St3fU a răspuns:

Sa se paorte frumos cu ea.si sa se implice in activitatile ei., s'o ajute la nevoie etcwinking

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Faci rost de Id-ul ei de messenger vorbeşti cu ea, te împrieteneşti şi dupăia vă salutaţi, îi spui să ieşiţi la un suc, la o plimbare, o impresionezi, faci glume, fi tu însuţi! Pa, pa.