| YusukeUrameshi a întrebat:

Aveti idei cum pot sa ma imbrac pentru balul bobocilor? Sunt baiat si nu particip la mister big grin funda.

Răspuns Câştigător
| LiviuBz93 a răspuns:

Sacou elegant, camasa, papion, pantalonii sa fie un material asemanator sacoului si accesoriile sa fie de preferat aceeasi culoarehappy camasa sa fie mai deschisa la culoare fata de celelalte si pantofiwinking

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Sa porti o camsa si un papion sau o cravata, sa ai niste pantofi, si mai bine niste pantaloni negri.

| Vvistula a răspuns:

Camasa, pantaloni si pantofi, sa nu te duci cu adidasi si nici cu blugi, eventual daca ai si un sacou ar fi excelent