| anonim_4396 a întrebat:

Aveti timp sa coaseti, si sa faceti lucru de mana? ce lucruri frumoase va place sa creati?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Stiu sa cos pe etamina si chiar faceam asta intr-un timp, acum cativa ani buni, insa in prezent nu mai cos. Dar imi place foarte mult sa desenez si sa pictez. Desenez in creion aproape in fiecare zi, cam 2-3 ore. Ocazional mai fac diverse chestii decorative, in ceea ce priveste lucrul manual, dar nu foarte des.

| LolaLollita a răspuns:

Imi place sa fac bratari din ata de goblen (acele bratari ale prieteniei) si origami 3dhappy Cand mai am timp, desenez.

| Kasia a răspuns:

Nu,nu am timp nici sa respir cateodata.

| Azazea a răspuns:

Imi place sa fac haine. am si masina de cusut, dar uneori cos si la mana ^^

| cosminaelena99 a răspuns:

Da azi am facut vreo 4 bratari ale prieteniei, am brodat si am desenat happy

| Teddy99Deaa a răspuns:

Cand am timp, fac bratari sau crosetez. Uneori, mai fac si desene artistice happy