| ElementX a întrebat:

Azi e ziua unei prietene si nu stiu cum sa ma imbrac. Imi puteti da cateva sugestii, va rog? Am 16 ani si sunt o persoana cu forme..asta ma pune in dificultate cel mai mult pentru ca nu pot purta haine stramte sau scurte. De altfel, prietena mea locuieste la tara si eu la oras. deci nu stiu daca sa-mi iau tocuri sau nu. Va rog dati-mi un sfat! Dau fundita!:*

3 răspunsuri:
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Si eu locuiesc la tara si iti sugerez sa nu iti iei tocuri:*. ia-ti o pereche de jeansi stramti si un top mai elegant / sofisticat, pentru ca totusi, mergi la o petrecere. Parul il poti lasa desprins si sa-l intinzi. Sper sa-ti fi fost de ajutor.:*

| Julyett a răspuns:

Http://imgur.com/lbemO - iti alegi alta incaltaminte daca nu vrei tocuri.

| Miruu12 a răspuns:

Poti purta o rochie eleganta potrivita : Adiica nici prea lunga nici prea scurta ca sa nu dai dovada de extravaganta sau poti sa iti ei tot asa o fusta cam pana la genunchi potriviita happy, si sus poti sa porti ceva cu un decolteu micut daca dorestii.Ca totusi daca esti frumoasa nu te poti ascundee big grin. Imbraca-te cu ceva ce stii tu ca iti sta biine sau cu ceva iti place si tie si prietenei{prietenelor}batting eyelashes.