| ElementX a întrebat:

Azi e ziua unei prietene si nu stiu cum sa ma imbrac. Imi puteti da cateva sugestii, va rog? Am 16 ani si sunt o persoana cu forme..asta ma pune in dificultate cel mai mult pentru ca nu pot purta haine stramte sau scurte. De altfel, prietena mea locuieste la tara si eu la oras. deci nu stiu daca sa-mi iau tocuri sau nu. Ea isi face ziua acasa si a invitat doar cateva fete. Va rog dati-mi un sfat! Dau fundita!:*

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Sunteti intre fete din cate am inteles. Nu iti lua tocuri, pentru ca exista posibilitatea sa nu faci o impresie buna, a tunci cand esti la tara.Imbraca-te comfortabil.Atunci te vei simti bine si vei avea incredere in tine.

| Aleqa a răspuns:

Fii atenta.
Iei iei un tricou mai decoltat, mai lung si mai larg, colorat, blugi stramti pe picior, tenesi (ca nu te duci la nunta), parul strans in coada sau indreptat cu placa.
Bafta:*.