| rudfy a întrebat:

Azi ma duc la o petrecere (pe unii nu prea ii cunosc si as vrea sa fac o parere buna despre cum mine) si nu stiu cu ce sa ma imbrac? P. S:as vrea sa evit fustele si colantii pentru ca nu prea ma avantajeaza si daca puteti si machiaj potrivit big grin. Funda + vot pentru cea mai buna varianta

Răspuns Câştigător
| wertori a răspuns:

Pai imbracate cu niste blugi lungi sau scurti ( cu dresuri cu modele de iarna) si un ploveras pufos + niste bocancei si eventual un fular lejer. Imbracate in tonuri de alb,rosu, albastru, gri si ceva in ton cu sezonul de iarna, iar pentru machiaj asorteaza-l cu hainele cu care te imbraci. Parul poti sa ti-l prinzi intr-o coada daca il ai lung si drept, daca il ai cret prinde-l un pic in parti cu niste fundite iar daca il ai scurt lasa-l lejer. Oja tot asa asorteaz-o in functie de culoarea hainelor iar daca vrei sa mai adaugi si niste bratarele bine dar sa nu fie foarte incarcat look-ul.winking

2 răspunsuri:
| SarcasticLady a răspuns:

Pai ai putea : blugi stramti cu jambiere si getute daca ai, o bluzita intelesanta dar si lejera paul eu cred ca ar fi mai fain ocoada pe o parte daca ai par lung, daca il ai scurt poti sa til intinzi cu placa sigur ar arata bine, machiaj cat mai natural putin rimel un gloss dar nu roz foarte bonbon sau rosu ca sangele happy, putin blush si putin fard ma gandesc portocaliu spre culoarea pieli happy sper ca te-am ajutat ( asa vei da o impresie fresh si cool in acelasi timp bafta si distractie ) happy

| rudfy explică:

Am uitat...si o coafura pls